بگذر

عمل جراحی آناستوموزهای عروقی دربیمارستان سجادیه تربت جام

عمل جراحی آناستوموزهای عروقی دربیمارستان سجادیه تربت جام

رئیس بیمارستان سجادیه تربت جام :
عمل جراحی آناستوموزهای عروقی دربیمارستان سجادیه تربت جام
رئیس بیمارستان سجادیه تربت جام گفت : برای اولین بار در بیمارستان سجادیه تربت جام عمل جراحی آناستوموزهای عروقی انجام شد
به گزارش خبرنگار وبدا جام ، دکتر رضا جعفری گفت : با انجام عمل جراحی آناستوموزهای عروقی در بیمارستان سجادیه از اعزام بیماران آسیب دیده به مرکز استان جلوگیری می شود .

وی ادامه داد : با شروع طرح تحول نظام سلامت در مرکز بیمارستان سجادیه خدماتی مطلوب به مردم شهرستان ارائه می شود که کم ترین میزان خروج پول از جیب مردم را دارد .

رئیس بیمارستان سجادیه تربت جام با اشاره به انجام اعمال جراحی بخش اتاق عمل بیمارستان سجادیه گفت : دربخش اتاق عمل این بیمارستان خدمات مختلف و اعمال جراحی مغز و اعصاب ارتوپدی ، ارولوژی ، زنان و زایمان ، گوش و حلق و بینی و جراحی های عمومی به صورت شبانه روزی در حال انجام است .

دکتر رضا جعفری افزود : اعمال جراحی سرطان های تیروئید ، پستان ، گوارشی ، کیسه صفرا بیماریهای گوارشی ، اپاندیس و کیست های تخمدانی در بیمارستان سجادیه تربت جام
در حال انجام است .

وی تصریح کرد : جراحی لاپاروسکوپی شیوه پذیرفته شده ای برای اعمال جراحی در دنیا است که در تربت جام در حال انجام می باشد و بیمارستان سجادیه شهرستان به عنوان معین شهرهای تایباد فریمان خواف باخرزدر حال ارائه خدمات مطلوب به مردم و همشهریان تربت جامی می باشد.

انتشار:
نظر بدهید

نظرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است