بگذر

بازدید بیش از 60 مرحله از اماکن بهداشتی ،آرایشی ودارویی و برخورد با متخلفین در تربت جام

بازدید بیش از 60 مرحله از اماکن بهداشتی ،آرایشی ودارویی و برخورد با متخلفین در تربت جام

سرپرست مدیریت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی تربت جام :

بازدید بیش از 60 مرحله از اماکن بهداشتی ،آرایشی ودارویی و برخورد با متخلفین در تربت جام

سرپرست مدیریت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت : در سه ماهه اول سال 98 بیش از 60 مرحله از اماکن بهداشتی ،آرایشی ، دارویی و عطاری های شهرستان تربت جام بازدید و برخورد لازم‌ با متخلفین صورت گرفته است .

به گزارش خبرنگار وبدا جام ،دکتر عبدالرحمانی افزود: از مجموع بازدید ها ۳۲مورد از داروخانه ها ،۱۴ مورد از فروشگاهای آرایشی و بهداشتی و ۱۵ مورد از عطاری ها که با همراهی گشت مشترک اداره صنعت و معدن و تعزیرات حکومتی انجام شده است .

وی تصریح کرد: مدیریت غذا و دارو دانشکده وظیفه نظارت و بازرسی از ۲۳داروخانه ،۹ کارخانجات مواد غذایی، آشامیدنی، ۳۰فروشگاههای مواد آرایشی و بهداشتی ،۲۷عطاری ، ۴ فروشگاه تجهیزات پزشکی را برعهده دارد .

سرپرست مدیریت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی تربت جام بیان کرد : درطی این مدت نیز تعداد ۲۶ مرحله نمونه برداری از محصولات کارخانجات آرد ، نان ، شیر ، ماست ، دوغ ، کلوچه و ... انجام شده است که تعداد ۲۷۱ قلم کالای تاریخ مصرف گذشته و قاچاق توسط گشت مشترک کارشناسان صنعت و معدن جمع آوری شده است .

دکتر عبدالرحمانی افزود :فروش دونوبت داروی غیر مجاز ترامادول توسط داروخانه ها ودو مورد توزیع ترامادول توسط عطاری و سوپری ها گزارش شده بود که برخورد قانونی با متخلفین صورت گرفت‌.

وی در پایان گفت : مردم‌ در صورت مشاهده مشکل درعرضه محصولات کارخانجات تولیدی، غذایی بسته بندی شده ،سطح عرضه و فروش دارو ، توزیع دارو مخدر ، کالای قاچاق و تولید محصولات غذایی ،آرایشی و بهداشتی و به صورت غیر مجاز و تقلبی ‌َبا تلفن ۱۹۰ و یا ۵۲۵۳۸۲۹۹ مدیریت غذا و دارو دانشکده تماس حاصل نمایند .

انتشار:
نظر بدهید

نظرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است