بگذر

در دانشکده علوم پزشکی تربت جام خدمات رسانی به مردم به نحو مطلوب انجام می شود

در دانشکده علوم پزشکی تربت جام خدمات رسانی به مردم به نحو مطلوب انجام می شود

ریاست دانشکده علوم پزشکی تربت جام :
در دانشکده علوم پزشکی تربت جام خدمات رسانی به مردم به نحو مطلوب انجام می شود
ریاست دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت: در بسیاری از شهرستانها با مشکل عدم توزیع درست پزشکان روبه هستیم و با این شرایط در دانشکده علوم پزشکی تربت جام ارائه خدمات در حد مطلوب انجام می شود.
به گزارش خبر نگار وبدا جام ، دکتر محمد افکار در جمع شوراهای شهرهای تربت جام ، نصرآباد ، سمیع آباد ، بوژگان ، مرکزی و نمایندگان دانشکده در محل سالن جلسات شورای اسلامی تربت جام گفت : اعضای خانواده سلامت کشور، علی رغم مشکلات و در اوج تحریم‌ها و تهدید‌های بین المللی علیه ملت ایران، با درک صحیح و صبری مثال زدنی، نظام سلامت را از گردونه مشکلات و دشواری‌ها عبور دادند و با تاکید و دستور وزیر بهداشت، پرداخت بخشی از بدهی انباشته به نیروی انسانی، اعم از پزشک و پرستار و پرسنل از محل وصول مطالبات در اولویت قرار دارد .
وی ادامه داد : با مشکل توزیع نامناسب نیروهای پزشکی در کشور مواجه هستیم و پزشکان به مناطق محروم نمی روند، زیرا انگیزه لازم و کافی برای آن ها ایجاد نکرده ایم.
ریاست دانشکده علوم پزشکی تربت جام بیان کرد : شهرستان تربت جام در کل کشور از همه دانشکده های علوم پزشکی در پرداخت معوقه پزشکان جلوتر است.
دکتر محمد افکار با اشاره به برخی فعالیتها و اقدامات حوزه بهداشت و درمان شهرستان افزود: قرارداد با شرکت افغانستان که وارد کننده لوازم پزشکی توشیبا در افغانستان است ، راه اندازی ام ار ای ،اخذ مجوز بخش خصوصی برای درمانگاه رسول اکرم (ص)، راه اندازی کلینیک ویژه و دارالشفای آستان قدس رضوی با دارا بودن همه بخشها ،راه اندازی 4 باب پانسیون و 18 واحد و....در همه این موارد آستان قدس قول حمایت و همکاری لازم با دانشکده علوم پزشکی تربت جام را داده است.
وی تصریح کرد : یکدستگاه امبولانس کمکدار برای شهرستان صالح آباد در مناطق کوهستانی و صعب العبور خریداری شده است .
ریاست دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت: اضافه شدن رشته جدید مامایی وپذیرش 12 نفر دانشجودر این رشته و شروع فعالیت از بهمن ماه امسال و اضافه شدن رشته هوشبری و اتاق عمل در اینده نزدیک از جمله اقدامات مهم حوزه اموزش دانشکده علوم پزشکی تربت جام می باشد.
دکتر محمد افکار افزود : از زحمات ریاست شورای شهر در حوزه سلامت شهرستان که برای سلامت فکری و روانی مردم تلاش می کنند تشکر می کنم .
در ادامه بهرامی نیا رئیس شورای شهرستان تربت جام گفت : بیمارستان سجادیه و درمانگاه نبی اکرم با تعرفه های پایین دولتی خدمات بسیار مطلوبی را به مردم شهرستان ارائه می نماید .

انتشار:
نظر بدهید

نظرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است