بگذر

رئیس اداره اورژانس پیش بیمارستانی دانشکده علوم پزشکی تربت جام به مناسبت فرارسیدن 26 شهریورماه، روز ملی فوریت‌های پزشکی و اورژانس 115 در پیامی این روز را تبریک گفت

رئیس اداره اورژانس پیش بیمارستانی دانشکده علوم پزشکی تربت جام به مناسبت فرارسیدن 26 شهریورماه، روز ملی فوریت‌های پزشکی و اورژانس 115 در پیامی این روز را تبریک گفت

رئیس اداره اورژانس پیش بیمارستانی دانشکده علوم پزشکی تربت جام به مناسبت فرارسیدن 26 شهریورماه، روز ملی فوریت‌های پزشکی و اورژانس 115 در پیامی این روز را تبریک گفت.
در این پیام آمده است :

بسم الله الرحمن الرحیم
وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا
و هـر کـس نفسی را زنـده کـنـد گویا همه مردم را زنده کرده است(سوره مائده آیه۳۲)
همکاران عزیزفوریتهای پزشکی و اورژانس 115
به حکم آیه شریفه فوق توفیق خدمت به بیماران و نجات جان آنان فرصتی است مغتنم که باریتعالی نصیب بندگان خاص خود می نماید وخوشبختانه هم اکنون این فرصت دراختیارشماست .

فرصت نجات بخشی، احیای مصدومان، حادثه دیدگان و خدمت به بیماران فرصتی است مغتنم که خداوند بزرگ و متعال آن را به بندگان برگزیده خود اهدا می‌کند و این فرصت الهی از جانب حق تعالی به همکاران گرانقدر و پرتلاشم در فوریت‌های پزشکی و اورژانس 115 هدیه شده است.
امروزه با گسترش و افزایش بروز بیماری‌ها، حوادث، سوانح و بلایا بیشتر از هرزمانی دیگر نیازمند خدمات فوریت‌های پزشکی و مراقبت‌های پیش بیمارستانی هستیم و بر خود می‌بالیم که انسان‌هایی ازخودگذشته به پشتوانه ایمان، اعتقاد، دانش، توانایی و نوع‌دوستی همواره احیاگر نفس‌های نیازمندان خدمات امدادی و فوریت‌های پزشکی هستند.
اینجانب فرصت را غنیمت شمرده و بر خود لازم می‌دانم تا از زحمات و تلاش‌های کارکنان خدوم اورژانس و فوریت‌های پزشکی و تکنسین‌های عزیز تقدیر و سالروز تأسیس اورژانس و روز ملی فوریت‌های پزشکی را خدمت همه زحمتکشان این عرصه تبریک عرض نموده وامیدواریم هر روز بیشتر از گذشته شاهد بهبود مدیریت حوادث و ارتقای سلامت همه جانبه در جامعه باشیم.

دکتر هومن محمد زاده
رئیس اداره اورژانس پیش بیمارستانی دانشکده علوم پزشکی تربت جام

انتشار:
نظر بدهید

نظرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است