بگذر

بسیجیان پرچم داران و حافظان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

بسیجیان پرچم داران  و حافظان  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام :

بسیجیان پرچم داران  و حافظان  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت: بسیجیان پرچم داران  و حافظان  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و فرهنگ جامعه اسلامی را شکل می دهند.

به گزارش خبرگزاری وبدا جام ، دکتر محمد افکار در مراسم بزرگداشت هفته بسیج  در سالن همایش ابن سینا دانشکده علوم پزشکی در جمع دانشجویان گفت : پنجم آذر ماه یادآور روزی است که به فرمان امام خمینی (ره) بسیج مستضعفین تشکیل شد و تاکنون که قریب به ۴۰ سال از عمر پربرکت این نظام می گذرد، روز به روز بر شکوه و عظمتش افزوده می شود.

 وی تصریح کرد :دانشجویان بسیجی بیشترین نقش را در تحولات فرهنگی و اجتماعی دارند  گروه های جهادی دانشجویی در سال های اخیر توانستند خدمات قابل ملاحظه ای در حوزه بهداشت و درمان به  مناطق محروم  شهرستان و حوادث طبیعی و غیر طبیعی در سراسر کشور ارائه دهند.

 رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت: دانشجویان فرهنگ جامعه اسلامی را شکل می دهند و گردانندگان کشور در فردا هستند  و میهن را به سرمنزل مقصود می رسانند از زحمات و تلاشهای همکاران عزیز  سازمان بسیج دانشجویی در برگزاری این مراسم باشکوه  تقدیر و تشکر می نمایم 

 در ادامه مراسم عضو انجمن هسته ای دانشگاه فردوسی مشهد گفت : بیانیه گام دوم انقلاب، حرکت به سمت پیشرفت تمدن اسلامی است و تحلیل جامعی از گذشته انقلاب تاکنون ارائه می‎دهد و از اسناد مهم انقلاب اسلامی  دارای پشتوانه ۴۰ سال تجربه است که تمام معادلات دنیا را تغییر داد.

مهندس مصطفی باقر زاده افزود : تمامی مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در تلاش اند تا بتوانند برای میهن عزیزمان رفاه امنیت و آسایس را به ارمغان بیاورند.

 وی تصریح کرد:معاندین نظام با ایجاد مشکلات اقتصادی، روانی و ... سعی در دلسرد کردن مردم داشتند، بسیج که شجره طیبه انقلاب بود، در نقطه نقطه این مملکت و در بحران ها ورود پیدا کرد و برای رضای خدا و بدون هیچ چشم داشتی به خوبی نقش آفرینی کرد.

 عضو انجمن هسته ای دانشگاه فردوسی مشهد بیان کرد:جمهوری اسلامی در اوج قدرت است  و تهاجم فرهنگی، تبلیغات روانی اقدامات سیاسی و بین المللی را پشت سرگذاشتیم  و امروز که با جنگ اقتصادی مواجهیم باید با آن مقابله کنیم.

باقر زاده گفت :انقلاب را باید به جوانان سپرد تا با نوآوری و ظرفیت های جدید ادامه دهنده راه باشند.

وی ادامه داد: تاکید مقام معظم رهبری بر تمدن سازی با استفاده از ظرفیت های داخلی و پرهیز از نگاه به دیگران می باشد چرا که برجام مشکلی از ما برطرف نمی کند و آمریکا دردسرساز است.

انتشار:
نظر بدهید

نظرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است
آخرین مطالب