بگذر

پیام تبریک رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام به مناسبت روز دانشجو

پیام تبریک رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام به مناسبت روز دانشجو

رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام در پیامی فرارسیدن 16 آذر، روز دانشجو را به همه دانشجویان به ویژه دانشجویان این دانشکده تبریک گفت.
متن کامل پیام دکتر محمد افکار به شرح ذیل است :


شانزدهم آذرماه یادآور رشادت دانشجویانی است که با نثار خون خود از کیان کشور در برابر استعمار، استکبار و دخالت بیگانگان دفاع کردند تا در راه رسیدن به استقلال کشور پیام آزادخواهی ملت ایران را به گوش جهانیان برسانند.

دانشگاه مبدا تحولات است و دانشجویان به عنوان مغز متفکر و عامل موثر رشد و بالندگی جامعه با حضور پررنگ در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی با روحیه حق طلبی، پرسشگری و دانش اندوزی می ¬توانند جامعه را به مسیر پیشرفت و تعالی رهنمون سازند و گام¬های مهم و استواری را در راه توسعه همه جانبه ایران عزیزمان بردارند.

اينجانب فرارسیدن ۱۶ آذر روز دانشجو را به کليه دانشگاهيان کشور به ويژه دانشجويان و استادان پرتلاش دانشگاهها و دانشکده علوم پزشکی تربت جام و به همه کسانی که قلبشان برای سربلندی این ملت و آزادی و پیشرفت این کشور می تپد تبریک عرض می کنم و امیدوارم که همگی در کنار هم بتوانیم نقشه راه ایران عزیز را به سوی سعادت و آزادی و سربلندی سوق دهیم و از درگاه خداوند متعال براي جامعه دانشگاهي بویژه عزیزان دانشجو امید، عزت، سربلندی و تندرستي مسئلت دارم.

دکتر محمد افکار
رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام

انتشار:
نظر بدهید

نظرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است