بگذر

معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی تربت جام: تشدید گشت های نظارتی در تربت جام

معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی تربت جام: تشدید گشت های نظارتی در تربت جام

معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی تربت جام:
تشدید گشت های نظارتی در تربت جام
تاکنون موردی از وجود جسم خارجی در مواد خوراکی موجود در فروشگاههای مواد غذایی سطح شهر تربت جام و شهرها و روستاهای تابعه مشاهده نشده است .
معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت:جهت اطمینان خاطر همشهریان گرامی و در راستای وظایف ذاتی ، تشدید بازرسی از فروشگاههای توزیع و عرضه مواد غذایی و بوفه های مدارس را در دستور کار خود قرار داده است.
به گزارش خبرگزاری وبدا جام ،مهندس محمد رحیمیان گفت :با توجه به اخبار منتشره در برخی شهرستان ها و استانهای کشور مبنی بر وجود قرص در مواد خوراکی از جمله کیک های دولایه و کرم دار، بر اساس بازدیدهای کارشناسان گروه تخصصی بهداشت محیط وحرفه ای معاونت بهداشت با همکاری مدیریت غذا و دارو ،از فروشگاهها و مراکز عرضه و توزیع مواد غذایی تا کنون موردی متقن از وجود جسم خارجی در مواد خوراکی موجود در فروشگاههای مواد غذایی سطح شهر تربت جام و شهرها و روستاهای تابعه مشاهده نشده است .
وی افزود : از همشهریان عزیز تقاضا می شود برای اطمینان خاطر؛ قبل از مصرف فرآورده های خوراکی بسته بندی مانند کیک و ... نسبت به بررسی دقیق محتویات علی الخصوص لایه میانی آن از لحاظ وجود جسم خارجی اقدام نمایند.
معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی تربت جام بیان کرد : در صورت مشاهده موارد مشکوک ضمن نگهداری جلد بسته بندی و محتویات ماده غذایی مراتب را در تمام ایام هفته و روزهای تعطیل از ساعت 7:15 صبح لغایت 7 بعد از ظهر به شماره تلفن 52523295 گزارش نمایند .
مهندس رحیمیان تصریح کرد:علاوه بر شماره های مذکور سامانه اعلام گزارشات و شکایات مردمی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به شماره 190 نیز بصورت شبانه روزی آماده دریافت گزارشات شهروندان محترم می باشد

انتشار:
نظر بدهید

نظرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است