بگذر

دعوت رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

دعوت رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام  برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن


رییس دانشکده علوم پزشکی ضمن تبریک سالروز چهل و یکمین بهار عزت و آزادی انقلاب اسلامی، دانشگاهیان را به حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

به گزارش خبرنگار وبدا جام ، در متن پیام دکتر محمد افکار آمده است: ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره)، یادآور وحدت، همدلی، ایثار و فداکاری ملتی است که استقلال و آزادی را برای کشور به ارمغان آوردند.

این پیام می افزاید: امروز انقلاب اسلامی در چهل و یکمین سالروز خود به درختی تنومند و پربار تبدیل شده و فرزندان این مرز و بوم که تربیت شده مکتب روح‌بخش اسلام ناب هستند، به تبعیت از راه پرافتخار معمار کبیر انقلاب اسلامی گام در مسیری نهاده اند که اگرچه دشوار است، اما هدف، مقدس و روشن است و آن اهتزاز پرچم ایران اسلامی در تمام عرصه ها به ویژه قله های رفیع دانش است.

دکتر افکار در پیام خود آورده است: بدون شک در ایام کنونی که از هر سو هجمه‌های دشمنان علیه اهداف مقدس نظام و انقلاب اسلامی ایران است، همدلی و همراهی همه آحاد جامعه از ضروریات است و در همین راستا اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشکده علوم پزشکی تربت جام با شرکت در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن با حضوری هوشیارانه،‌ ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های والای حضرت امام خمینی (ره) و بیعت مجدد با مواضع حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) عزت و عظمت ایران اسلامی را به نمایش درمی‌آورند.

در پیام آمده است: این حضور پرشور قطعا نمایانگر بصیرت، وحدت و همدلی مردم ایران و گامی سازنده در جهت تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچنین آرمان‌های شهدای گرانقدر انقلاب، دفاع مقدس، مدافع حرم و سپهد حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش خواهد بود.

انتشار:
نظر بدهید

نظرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است