بگذر

زایمان موفق مادر باردار توسط پرسنل اورژانس تربت جام

زایمان موفق مادر باردار توسط پرسنل اورژانس تربت جام

زایمان موفق مادر باردار توسط پرسنل اورژانس تربت جام

رئیس اداره اورژانس پیش بیمارستانی دانشکده علوم پزشکی تربت جام از انجام یک مورد زایمان طبیعی موفق توسط پرسنل اورژانس 115 در داخل منزل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری وبدا جام ، دکتر هومن محمدزاده گفت: طی تماس تلفنی یکی از شهروندان  روستای نعتو با اورژانس 115 مبنی بر درخواست آمبولانس جهت خانم باردار ، پرسنل اورژانس 115 به محل اعزام شدند.

وی بیان داشت : پرسنل پس از رسیدن بر بالین بیمار و با توجه به نامناسب بودن وضعیت وی با کمک مامای مرکز خدمات جامع سلامت نعتو ، اقدامات اولیه را انجام دادند و شرایط بیمار به گونه ای بود که باید قبل از رسیدن به بیمارستان زایمان صورت می گرفت بنابراین پرسنل 115 با توکل به خدا ،حفظ آرامش و استفاده از مهارتهای اخذ شده اقدامات لازم را جهت انجام زایمان شروع کردند.

رئیس اداره اورژانس پیش بیمارستانی دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت: خوشبختانه زایمان به شکل صحیح انجام گرفت و مادر و نوزاد با سلامتی کامل جهت ادامه امور درمانی تحویل بیمارستان سجادیه گردید.

دکتر هومن محمد زاده در پایان از این اقدام به موقع و شجاعتمندانه پرسنل تقدیر و تشکر نمود و اظهار داشت:هم اکنون چندین زایمان موفق در داخل امبولانس از ابتدای سال جاری صورت پذیرفته است که  خودبرگ زرینی بر افتخارات اورژانس 115 تربت جام می باشد.

انتشار:
نظر بدهید

نظرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است