بگذر

ریاست دانشکده علوم پزشکی تربت جام در پیامی 25اسفند را که به یاد سردارسرلشگر فرمانده جانباز مهندس مهدی باکری به روز شهردار نامگذاری شده را به شهرداران شهرستان تربت جام تبریک و از زحماتشان قدردانی کرد.

ریاست دانشکده علوم پزشکی تربت جام در پیامی 25اسفند را که به یاد سردارسرلشگر فرمانده جانباز مهندس مهدی باکری به روز شهردار نامگذاری شده  را به  شهرداران شهرستان تربت جام تبریک و از زحماتشان قدردانی کرد.

شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد. (مقام معظم رهبری مدظله العالی)

ریاست دانشکده علوم پزشکی تربت جام در پیامی 25اسفند را که به یاد سردارسرلشگر فرمانده جانباز مهندس مهدی باکری به روز شهردار نامگذاری شده  را به  شهرداران شهرستان تربت جام تبریک و از زحماتشان قدردانی کرد.

متن پیام دکتر محمد افکار به شرح ذیل است:

شهرداران محترم شهرستان تربت جام

با سلام و تحیات الهی

یقینأ توسعه و پیشرفت هر شهری مرهون تلاش بی دریغ مسؤولین خدوم و دلسوزی می باشد که همواره جهت تعالی و ارتقاء آن شهر قدم برداشته و خدمتگزاری را مدال افتخاری برای خود می دانند.وبی تردید نقش و جایگاه شهرداری ها در ایجاد توسعه ، افزایش امید و نشاط اجتماعی نقشی بی بدیل و ماندگار است .

امیدوارم شورشیرین خدمتتان در رویکرد انجام پروژ های شهری با برداشتن گام های اساسی در زمینه توسعه شهری باتدبیر و تلاش همواره همسو بوده  موجب رضایتمندی مردم خوب و خونگرم شهرستان شود .

امروز 25 اسفند ماه یادآور سالروز شهادت بسیجی مخلص " مهدی باکری " که در تقویم کشورمان به روز شهردار نامگذاری شده است ،این روز مجالی می دهد تا از همه ی شهرداران خدوم و خدمتگزاران بی منت عرصه ی مدیریت شهری  قدردانی کنیم و اینجانب ضمن تبریک این روز به جنابعالی، آرزوی توفیق روز افزون برای شما در جایگاه خدمتگزاری به شهروندان را از خداوند متعال خواستارم.

دکتر محمد افکار

ریاست دانشکده علوم پزشکی تربت جام

 

انتشار:
نظر بدهید

نظرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است