بگذر

بازدید از واحدهای صنفی توسط اعضای کارگروه تنظیم بازار

بازدید از واحدهای صنفی توسط اعضای کارگروه تنظیم بازار

به گزارش خبرگزاری وبدا جام ، دبیر ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا با اشاره به بازدید مستمر از واحدهای صنفی گفت :پیرو مصوبات کارگروه ستادپیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس بازرسی و کنترل بازار توسط اعضاء کارگروه تنظیم بازار به صورت مستمر انجام می شود.

حسن کاظمی افزود:دراین بازدیدها تعدادی از واحدهای آرایشگری ونانوایی هامورد بازرسی قرار گرفت وازمتصدیان نانواهایی که الزامات بهداشتی و قانونی را رعایت کردند قدردانی بعمل آمد.

وی ادامه داد: به برخی از متخلفین صنفی تذکرات لازم داده شد و با توجه به ابلاغیه صادره مبنی بر تعطیلی بازار به جهت عدم ترددغیر ضروری شهروندان به آندسته از واحدهایی که کماکان موضوع را جدی نگرفته و به فعالیت اقتصادی مشغول بودندتذکرات لازم داده شد.

دبیر ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا با تاکیدبررعایت بهداشت فردی و محیطی ورسیدن قطع زنجیره انتقال ویروس درهمکاری با ماموران نظارتی و بهداشتی خاطر نشان کرد:با توجه به وضعیت شهرستان و ضرورت رعایت نکات بهداشتی توسط واحدهای صنفی مردم در صورت مشاهده عدم رعایت موارد بهداشتی مراتب را به دستگاه‌های ذیصلاح اطلاع رسانی نمایند تا برخورد لازم صورت گیرد.

روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی تربت جام

انتشار:
نظر بدهید

نظرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است