بگذر

رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام خبر داد: در پیک دوم بیماری کرونا هستیم

رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام خبر داد: در پیک دوم بیماری کرونا هستیم

رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام خبر داد:
در پیک دوم بیماری کرونا هستیم /به طور مستقیم در چند روز اخیر هر روز یک مورد فوتی در شهرستان تربت جام داشته ایم.

رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت:پیک دوم بیماری کرونا سطح منطقه جام را تهدید می کند باید هوشیار باشیم و توصیه های بهداشت فردی و عمومی را رعایت کنیم.

به گزارش خبرگزاری وبدا جام ،دکتر محمد افکار ضمن تبریک عید بزرگ سعید فطر به همه مسلمانان مخصوصا مردم منطقه جام گفت:نماز عید سعید فطر بر اساس مصوبه ستاد مدیریت مقابله با کرونا کشوری و شهرستان در فضای باز و غیر مسقف با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

وی افزود :نمازگزاران باید وسایل شخصی مثل مهر ،سجاده، کتاب دعا و قرآن همراه داشته باشند از روبوسی بغل کردن پخش شیرینی و نذورات خودداری و فاصله فیزیکی را رعایت کنند و سالمندان ،کودکان و بیماران زمینه ای از ورود به محل برگزاری نماز خودداری کنند.

وی ضمن تشکر و قدردانی از گروه همیاران ژنده پیل وابسته به مزار شیخ احمد جام گفت: گروه همیاران ژنده پیل وابسته به مزار شیخ احمد جامی تعداد ۳۰۰ پرس غذا برای شب عید سعید فطر برای بیماران کرونایی و خانواده آنها تهیه کردند و تعداد 10 بسته پک بهداشتی و غذایی را به بیماران کرونایی و خانواده آنها اهدا نمودندکه از همه آنان صمیمانه تشکر و قدردانی می کنم.

رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام ادامه داد: راهپیمایی روز جهانی قدس برگزار نخواهد شد همه با هم روز جمعه ساعت ۱۲ سخنان و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب را از شبکه ملی خواهیم دید و شنید.

دکتر محمد افکار با اشاره به فرا رسیدن روز جهانی اهدای عضو بیان کرد: روز جهانی اهدای عضو با شعار زندگی را به یکدیگر اهدا کنیم را به خانواده افرادی که در شهرستان‌های تربت جام و صالح آباد اهدای عضو نمودند تبریک عرض می کنم انشالله این سنت حسنه ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به آخرین آمار مبتلایان و فوت شدگان ویروس کرونااز ابتدا تا ۳۱ اردیبهشت ماه گفت: تعداد ۲۴۶بیمارمبتلا آزمایش آنان به کرونا مثبت، ۲۱۴بیمار با بهبود نسبی از بیمارستان ترخیص و در خانه قرنطینه هستند، تعداد۲۶نفر فوت کردند و ۱۸نفر در بخش عفونی بستری وحال ۴ بیمار هم وخیم گزارش شده است.

انتشار:
نظر بدهید

نظرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است