بگذر

پیام رییس دانشکده علوم پزشکی تربت جام‌ به مناسبت فرا رسیدن روز عید فطر

پیام رییس دانشکده علوم پزشکی تربت جام‌ به مناسبت فرا رسیدن روز عید فطر

پیام رییس دانشکده علوم پزشکی تربت جام‌ به مناسبت فرا رسیدن روز عید فطر 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت جام در پیامی با تبریک عید فطر ، از مردم خواست برای قطع زنجیره انتقال ویروس کووید۱۹ از سفرهای غیر ضروری و حضور در اماکن تفریحی و شلوغ در تعطیلات پیش رو بپرهیزند.

متن پیام دکتر محمد افکار به شرح زیر است :

⭕️ مردم فهیم شهرستان های تربت جام وصالح آباد ومنطقه جام

🟦 ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما بندگان خوب خدا و روزه داران عزیز که پس از یک ماه طاعت و بندگی به درگاه حق تعالی ، نماز بندگی و جشن افطار برگزار می کنید ، .

عید سعید فطر تجلی خدا خواهی و جشن دوری از معصیت و اوج امیدواری به مغفرت و رحمت الهی است و به فرموده مقام عظمی ولایت عید فطر روز پاداش گرفتن و رویت رحمت الهی بعد از ماه رمضان میباشد.
حلول عید سعید فطر ، این عید با کرامت را به همه مردم عزیز بالاخص همکاران پرتلاشم در بیمارستان های سجادیه شهرستان تربت جام وشهدای صالح آباد ، مراکز درمانی ، بهداشتی و امدادی و همه مدافعان سلامت خط مقدم مبارزه با کرونا تبریک عرض نمایم و به روح بلند شهدای مدافع سلامت که با اهداء جان خود حافظ جان و سلامتی همنوعان خود شدند سلام می فرستم و از درگاه خداوند منان آرزو می کنم تا روحشان با روح بلند شهدای درجه اول محشور گردد.
🟥امیدوارم با رعایت پروتکلهای بهداشتی و مقررات طرح فاصله گذاری اجتماعی و نیز پرهیز از سفرهای غیرضروری در تعطیلات پیش رو ، ضمن تامین سلامت خود و دیگر هموطنان گرامی، مانع از هدر رفت تلاش های ایثارگران و مدافعان سلامت در امر کنترل بیماری کرونا شوند

انتشار:
نظر بدهید

نظرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است