بگذر

قدردان زحمات و محبت های همه خیرین نیکوکار هستم.

قدردان زحمات و محبت های همه خیرین نیکوکار هستم.

رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام:

قدردان زحمات و محبت های همه خیرین نیکوکار هستم.

رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت: از زحمات و تلاش های همه خیرین نیکوکار که در ایام کروناویروس یاری رسان مردم ودانشکده علوم پزشکی تربت جام بودند صمیمانه و خالصانه تشکر و قدردانی می کنم.
به گزارش خبرگزاری وبدا جام ،دکتر محمد افکار گفت:اززحمات و تلاشهای دلسوزانه مدیر عامل مجمع خیرین سلامت اقای محمود جامی وسرکار خانم مهندس مریم سراج احمدی دبیر مشارکت خیرین در ستاد کرونا شهرستان و همه خیرین نیکوکارتشکر می کنم این عزیزان با اقدامات خداپسندانه و روح بلند  و دستانی گشاده و بخشنده هم نوعان خود را چون خویش دوست دارند و شیرینی و طمع خوش زندگی را برای دیگران نیز آرزو می کنند در پیشگاه حق تعالی عزیز و گرامی اند برای همگان  خیر دنیا و آخرت را از درگاه احدیت  مسئلت دارم.

محمود جامی افزود:تعداد۳۰ هزار ماسک در روز عید سعید فطر در مصلی الغدیر و مزار شیخ احمد جام بین نمازگزاران توزیع شده است.
وی ادامه داد: تا کنون تعداد ۱۲۰ هزار لیتر الکل ، ۳۰۰ گان ۳۰ هزار دستکش ،سبد های غذایی بین بیماران و اقشار کم درآمد توزیع شده است.
مدیر عامل مجمع خیرین سلامت شهرستان بیان کرد: اقدامات خیرین فی سبیل الله و معامله با خداست و با هدف فرهنگ‌سازی و تشویق مردم به امر به معروف و کارهای خیر و خداپسندانه انجام شده است امید دارم که همت همه خیرین وخردجمعی باری از دوش مجموعه بهداشت و درمان برداشته شود.

انتشار:
نظر بدهید

نظرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است
آخرین مطالب