بگذر

پیام تبریک رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام به مناسب هفته قوه قضائیه

پیام تبریک رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام به مناسب هفته قوه قضائیه

پیام تبریک رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام به مناسب هفته قوه قضائیه
به گزارش خبرگزاری وبدا جام ،دکتر محمد افکار در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید بزرگوار دکتر بهشتی و یاران باوفایش ، فرارسیدن هفته قوه قضاییه را به تمامی مسئولان و دست اندرکاران امر قضاوت تبریک گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم
هوالعادل أفضَلُ الخَلقِ أقضاهُم بِالحَقِّ بهترین مردم کسی است که بیش از دیگران به حق، داوری کند. امام علی (ع)

هفته اول تیر ماه یادآور سالروز فاجعه جانسوز و دردناک شهادت شهید بهشتی و 72 تن از یاران گرانقدر انقلاب اسلامی است که بنا به تجلیل از معمار بزرگ دستگاه قضایی کشور، هفته قوه قضائیه نامگذاری شده است .
قوه قضاییه به عنوان یکی از ارکان مهم و تاثیرگذار در جمهوری اسلامی نقش ارزنده ای در حراست از آرمانهای اصیل اسلامی و ارزشهای والای انقلاب شکوهمند دارد،
هفته قوه قضائیه فرصتی مغتنم برای تکریم تلاش خالصانه قشر خدوم و متعهد در قوه قضایی کشور اسلامیمان و بویژه تجلیل و پاسداشت یاد و خاطره بزرگ معمار دستگاه قضایی ، مجاهد نستوه و مجتهد متفکر ، شهید مظلوم دکتر بهشتی و شهیدان والامقام این عرصه است .

بدون شک کار و تلاش در عرصه احقاق حق مظلومان و عدالت گستری ، خدمتی است بس ارزشمند و ستوده و آنگاه که این خدمت سترگ در مسیر خدایی و مطابق با احکام و تعالیم دین مبین اسلام باشد ، در حقیقت تلاشی است الهی که رنگ و نشان از ذات احدیت و صفات خداوندی دارد چرا که حضرت باری تعالی خود بزرگ دادگر و عادل و دادگاه عدلش عالمیان را فراگیر است.
در پی شیوع ویروس کرونا در کشور و شهرستانهای تربت جام و صالح آباد دستگاه قضایی هم در کنار قوای دیگر و همگام با جامعه پزشکی و ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا، اقدامات ویژه‌ ودستورالعمل‌هایی برای حفظ سلامت همه مردم وهمکاران قضایی و اداری، در جهت‌های مراقبت‌های لازم در محیط اداری و قضایی را در دستور کارخود قرار داد.

اینجانب با گرامی داشت یاد و خاطره شهید دکتر بهشتی و یاران باوفایش ، هفته قوه قضائیه را به مجموعه متعهد و خدوم در قوه قضائیه شهرستان تربت جام و دست اندرکاران امر قضا تبریک عرض نموده و موفقیت و تأییدات الهی در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را برای این عزیزان آرزومندم.

دکتر محمد افکار
رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام

انتشار:
نظر بدهید

نظرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است