بگذر

پویش من ماسک می زنم گامی موثر در پیشگیری از کرونا

پویش من ماسک می زنم گامی موثر در پیشگیری از کرونا

رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام:

پویش من ماسک می زنم گامی موثر در پیشگیری از کرونا

رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت:دانشکده علوم پزشکی تربت جام با راه اندازی پویش همگانی "من ماسک میزنم در موضوع ترویج فرهنگ استفاده همگانی از ماسک برای مقابله با بیماری کووید ۱۹ پیشگام بوده است.

به گزارش خبرگزاری وبدا جام ،دکتر محمد افکار گفت:کرونا یک بیماری ویروسی است که با پیشگیری و رعایت قوانین معین شده بهداشتی می‌توان آن را مهار کرد و این موضوع با اهتمام تمامی مردم محقق می‌شود.

وی افزود:این پویش با توجه به افزایش شمار مبتلایان به بیماری کرونا و روند صعودی آن طی روزهای اخیر و تاثیر استفاده همگانی از ماسک در کنترل میزان شیوع این بیماری با شعار "ماسک من از تو محافظت میکند ماسک تو از من "  در دانشکده علوم پزشکی تربت جام راه اندازی شده است.

 

رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام ادامه داد:این پویش در راستای آگاه سازی افراد و عموم شهروندان با محوریت ارتقای سطح مشارکت آنان در رعایت پروتکل های بهداشتی در خانه و محیط اجتماعی و ضرورت استفاده از ماسک در اماکن عمومی و اداری آغاز شد.

دکتر محمد افکاربیان کرد:امید است با فرهنگ سازی در زمینه استفاده از ماسک و رعایت دستورالعمل های بهداشتی در سطح دانشگاه و جامعه بتوانیم همگام با اقشار مختلف از انتشار این ویروس منحوس جلوگیری کنیم.

روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی تربت جام

انتشار:
نظر بدهید

نظرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است