بگذر

شهادت اولین پزشک مدافع سلامت در تربت جام

شهادت اولین پزشک مدافع سلامت در تربت جام

رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام :

شهادت اولین پزشک مدافع سلامت در تربت جام

رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت‌جام گفت:پیکر پاک و مطهر اولین پزشک مدافع سلامت (دکتر شهید محمد جمعه رنجبر) در زادگاهش روستای کاریزنو با رعایت پروتکل های بهداشتی به خاک سپرده شد.

به گزارش خبرگزاری وبدا جام، دکتر محمد افکار در پی شهادت اولین شهید مدافع سلامت تربت‌جام ،دکتر شهید «محمد جمعه رنجبر» گفت: خبر شهادت اولین شهید مدافع سلامت تربت‌جام، پزشک خوش‌قلب و فداکار دکتر شهید محمد جمعه‌ رنجبر که در راه خدمت به مردم شریف شهرستان و به علت ابتلا به بیماری کرونا به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست، موجب تاثر و تالم شدید قلبی بنده و سایر همکاران حوزه سلامت شد.

وی افزود: این واقعه به همه ما آموخت که کسانی که با خدا هم‌ عهد شده‌اند، در راه نجات جان بیماران از هیچ کوششی فروگذار نکرده و همواره آماده جانفشانی هستند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام ادامه داد:بی‌شک از دست دادن این عزیزان که با تخصص خود می توانند جان بسیاری از انسان‌ها را نجات دهند، بسیار باعث تاثر و تاسف است و جامعه و مردم از بودن آن‌ها و خدمات ارزشمندشان محروم شدند.

دکتر محمد افکار بیان کرد: با قلبی سرشار از اندوه، شهادت این عزیز را به خانواده داغدار وی، جامعه بزرگ پزشکی منطقه جام، مردم شریف و شهیدپرور شهرستان تربت‌جام و شهر نصرآباد و منطقه بالاجام و تمامی کارکنان حوزه سلامت، تسلیت عرض نموده و برای آن شهید علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسئلت دارم.

روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی تربت جام

انتشار:
نظر بدهید

نظرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است