بگذر

پیام تبریک رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام به مناسبت نورانی ترین پیوند هستی

پیام تبریک رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام به مناسبت  نورانی ترین پیوند هستی

پیام تبریک رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام به مناسبت  نورانی ترین پیوند هستی

دکتر محمد افکار رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام در پیامی اول ذی الحجه سالروز ازدواج امیرالمومنین حضرت علی (ع) و خانم فاطمه زهرا (س) نورانی ترین پیوند هستی را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری وبدا جام، متن پیام  بدین شرح است:

پیامبر(ص) هنگام ازدواج حضرت زهرا(س) و امیرالومنین(ع) فرمودند خدایا همان گونه که مرا از هر گونه پلیدی دور و پاکم گردانیدی، این دو را نیز پاک گردان.
اولین روز از ماه ذی‌الحجه سالروز زیباترین پیوند آسمانی در جهان اسلام است. در این روز فرخنده، حضرت علی (ع) با برترین بانوی جهان پیمان عشق بست و خدا، والاترین فرستاده خویش را بر این پیمان گواه گرفت. برکت ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س)، عمری به گستردگی آفتاب دارد، هم‏چنان که یاد و نام آن در تاریخ برای همیشه ماندگار شد.

اینجانب به نوبه خود با گرامیداشت و تبریک سالروز مقدس ترین ازدواج هستی ، پیوند حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه (س) ؛ برای همه جوانان عزیزشهرستانهای تربت جام وصالح آباد زندگی توام با سربلندی و سرافرازی در ظل توجهات امام زمان (عج) و در پرتو منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی از درگاه خداوند باری تعالی آرزومندم
امیدوارم به لطف و یاری خدواند و دعای خیر مردم هر چه زودتر بیماری کرونا ریشه کن شود و مردم جوانان عزیز رعایت اصول بهداشتی و عدم برگزاری مراسم عروسی و جشن و حضور نیافتن درتجمعات ، مراسم‌های عزایی را رقم نزنند.

دکتر محمد افکار
رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام

انتشار:
نظر بدهید

نظرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است