بگذر

پذیرش ۱۰۰ درصدی بیماران در بیمارستان تک تخصصی مهر مادر تربت جام

پذیرش ۱۰۰ درصدی بیماران در بیمارستان تک تخصصی مهر مادر تربت جام

‍ رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام خبر داد:

پذیرش ۱۰۰ درصدی بیماران در بیمارستان تک تخصصی مهر مادر تربت جام

رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت :با توکل بر خدا پذیرش بیماران در بیمارستان تک تخصصی زنان ابتدا با ۳۰ درصد و اکنون تا سقف ۱۰۰ درصد انجام شد.

به گزارش خبرگزاری وبدا جام وبدا جام، دکتر محمد افکار گفت: بیمارستان ۶۴ تختخوابی مهر مادر جهت خدمات زنان و مامایی تنها بیمارستان تک تخصصی منطقه شرق کشور است که علاوه بر تربت جام به شهرستانهای صالح آباد ، باخرز، تایباد و خواف خدمات ارائه خواهد داد.

وی افزود: با توجه به بالا بودن نرخ موالید در منطقه جام این احساس نیاز به وجود آمد تا بیمارستانی برای بانوان این منطقه تاسیس شود.

رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام ادامه داد : این بیمارستان شامل اورژانس مامایی ، زایشگاه ، زنان و زایمان ،ان ای سی یو نوزادان و سه اتاق عمل می باشد.

دکتر محمد افکار بیان کرد :این بیمارستان کاربری دیگری داشت و تقریباً متروکه بود که تجهیز تاسیسات و تجهیزات پزشکی با تلاش شبانه‌روزی، برنامه‌ریزی و پیگیری همکاران ما در دانشکده علوم پزشکی تربت جام به مدت دو سال با هزینه اولیه ۸ میلیارد تومان تبدیل به بیمارستان تخصصی زنان با امکانات پیشرفته گردید.


وی تصریح کرد:از مردم عزیز منطقه جام خواهشمندیم با توجه به خدمات مطلوب در این بیمارستان برای زنان و امکانات به روز مخصوصا زایمان های بی درد و خدمات تخصصی به این بیمارستان مراجعه کنند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و پیگیریهای دست اندر کاران جهت راه اندازی بیمارستان گفت :از همه همکاران که در مدت دو سال برای راه اندازی بیمارستان تک تخصصی مهر مادر زحمات زیادی کشیدند صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کنم نکته قابل تامل این است که در شش ماه اخیر که همکاران و کادر پرستاری و مدافعان سلامت درگیر بیماری کرونا بودند باز هم هیچگونه خللی در عزم جدی آنها برای مسیر توسعه سلامت ایجاد نشد و با تمام توان تلاش کردند.

دکتر محمد افکار بیان کرد : هدف ما ارائه خدمات مطلوب تر به مردم عزیز مخصوصاً بانوان منطقه جام است امیدوارم که بتوانیم خدمات بهتر و بیشتری به مردم شریف منطقه جام ارائه دهیم.

روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی تربت جام

انتشار:
نظر بدهید

نظرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است