بگذر

جذب ۲۰۰میلیارد ریال (۷۵۰هزار دلار )اعتبار برای خرید تجهیزات پزشکی جهت بیمارستان مهر مادر تربت جام

جذب ۲۰۰میلیارد ریال (۷۵۰هزار دلار )اعتبار برای خرید تجهیزات پزشکی جهت بیمارستان مهر مادر تربت جام

رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام خبر داد:

جذب ۲۰۰میلیارد ریال (۷۵۰هزار دلار )اعتبار برای خرید تجهیزات پزشکی جهت بیمارستان مهر مادر تربت جام

رییس دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت:با پیگیریهای انجام شده اعتباری بالغ بر۲۰۰ میلیارد ریال(۷۵۰هزار دلار) از وزارت بهداشت برای خرید تجهیزات پزشکی جذب کرده ایم.

به گزارش خبرگزاری وبدا جام ،دکتر محمد افکار گفت:با پیگیریهای انجام شده بیش از ۳۸۱قلم تجهیزات پزشکی شامل ملزومات طب تصویری ،آی سی یو، ان آی سی یو، اورژانس ، دیالیز، تجهیزات بخش زنان و زایمان ، بستری و درمانگاهی به ارزش ۲۰۰میلیارد ریال ( ۷۵۰هزار دلار )طی چند روز آینده از طریق هیئت امنای ارزی تجهیزات پزشکی وزارتخانه متبوع جهت بیمارستان مهر مادر تربت جام تحویل دانشکده علوم پزشکی تربت جام خواهد شد .

وی افزود:در اقدامی دیگر، ملزومات حفاظت فردی جهت مدافعان سلامت منطقه جام ،از کشور چین تحویل گرفته شده و اقدامات اداری انجام شده و تحویل نهایی ملزومات تا چند روز آینده به لطف الهی انجام خواهد شد.

او با بیان اینکه اهمیت تجهیزات پزشکی و پیشرفت روزافزون فن آوری های مرتبط و تأثیر اساسی آن در نظام سلامت كاملاً مشخص و مشهود است گفت:هدف ما از تکمیل تجهیزات مدرن و بروز ارائه خدمات مطلوب تر به مردم منطقه جام است.


دکتر محمد افکار با اشاره به خریداری دستگاه سی تی اسکن ۱۶ اسلایس بیان کرد:با توجه به اینکه دستگاه تصویر برداری فعلی قدیمی و2 اسلایس و مستهلک می باشد ،جهت ارائه خدمات بهتر و مطلوب تر دستگاه جدید خریداری و از گمرک ترخیص شده وانشالله در آینده ای نزدیک در بیمارستان سجادیه نصب و راه اندازی می شود.

وی با اشاره به دیگر خدمات دانشکده تأکید کرد:راه اندازی ام ار آی اولویت اصلی ماست که اقدامات اداری انجام شده و بعد از ترخیص از گمرک به زودی در بیمارستان سجادیه نصب و راه اندازی می شود.

رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام ضمن تشکر از مدافعان سلامت و همدلی و همیاری دکتر جلیل رحیمی جهان آبادی نماینده محترم شهرستانهای تربت جام،صالح آباد،تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی افزود: روز‌های سختی را در بحران کرونا پشت سر گذاشتیم، اما با اتحاد و همراهی مردم و مسئولان منطقه جام توانستیم اقدامات خوبی و خدمات مطلوبی را به مردم شریف منطقه جام ارائه دهیم.

روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی تربت جام

انتشار:
نظر بدهید

نظرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است