بگذر

آیین افتتاح کلینیک ویژه دندانپزشکی رسول اکرم تربت جام

آیین افتتاح کلینیک ویژه دندانپزشکی رسول اکرم تربت جام

رییس دانشکده علوم پزشکی تربت جام خبر داد:

آیین افتتاح کلینیک ویژه دندانپزشکی رسول اکرم تربت جام

رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت:همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس کلینیک ویژه دندانپزشکی رسول اکرم (ص)با حضور ائمه جمعه و جماعات و مسئولین اجرایی شهرستان با شعار ما قوی هستیم افتتاح و راه اندازی می‌شود .

به گزارش خبرگزاری وبدا جام،دکتر محمد افکار گفت:‌درراستای خدمات دهی هرچه بیشتر و مطلوب تر به مردم شریف منطقه جام ، خدمات دندان پزشکی (درشیفت صبح) و رادیولوژی وسونوگرافی (درشیفت عصر) در محل کلینیک ویژه مستقل رسول اکرم (ص)واقع در خیابان ساحل راه اندازی می شود.

وی با اشاره به خدمات ارائه شده در کلینیک دندانپزشکی افزود: خدمات دندانپزشکی شامل عصب کشی ، پر کردن، جرم گیری ، روکش ،کشیدن دندان ترمیم و ....در آنجا انجام خواهد شد.

رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام ادامه داد:سایرخدمات اعم از فیزیوتراپی ، ویزیت و خدمات سرپایی کلیه متخصصین درشیفت عصر ارائه می شود.
دکتر محمد افکاربا اشاره به آخرین آمار کرونا در منطقه جام بیان کرد:از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا دوم مهر ماه در منطقه تربت جام ۲ هزار و ۶۹۹نفر با علائم مشکوک به بیماری کرونا به مراکز درمانی این شهرستان مراجعه کردند که از این تعداد نتیجه آزمایش هزار و ۲۵۰ نفر مثبت اعلام شده است.و هزار۱۲۶ نفر با بهبود نسبی در منزل قرنطینه می باشند و متاسفانه تعداد ۱۱۵نفر از همشهریان عزیزمان جان خود را بر اثر ابتلا به بیماری کرونا از دست داده اند.

وی تصریح کرد:اکنون ۱۹بیمار با علائم مثبت به کرونا در بیمارستان بستری هستند که ۷ نفرشان نیز در بخش مراقبت‌های ویژه تحت مراقبت قرار دارند و طی ۲۴ ساعت گذشته ۸ نفر مبتلا به کرونا در بیمارستان بستری شده است و نتیجه آزمایش ۲۷ نفر در حال پیگیری است.

روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی تربت جام

انتشار:
نظر بدهید

نظرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است