بگذر

ضرورت استفاده از ماسک هنگام خروج از منزل

ضرورت استفاده از ماسک هنگام خروج از منزل

معاون بهداشت دانشکده علوم‌پزشکی تربت‌جام تاکید کرد:

ضرورت استفاده از ماسک هنگام خروج از منزل

معاون بهداشت دانشکده علوم‌پزشکی تربت‌جام گفت: با توجه به فرارسیدن فصل پاییز و همه‌گیری بیماری‌های عفونی مثل سرماخوردگی و آنفولانزا استفاده از ماسک هنگام خروج از منزل ضروری است .

به گزارش خبرگزاری وبدا جام،مهندس محمد رحیمیان ضمن تبریک روز جهانی بهداشت محیط به مدیران و کارشناسان حوزه بهداشت گفت :با همت و تلاش کارشناسان بهداشت محیط تا کنون چندین هزار بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی ، فروشگاه‌های بزرگ، نانوایی‌ها ، کارگاهها و ...انجام شده است و نتیجه آن این است که به لطف الهی در حال حاضر بیماری کرونا در شهرستان ما تحت کنترل است.

وی افزود :مراسمات زیادی را از قبیل عید فطر، عید قربان ، ایام سوگواری و عزاداری سید و سالار شهیدان ،ازمون های تیزهوشان ،کنکور سراسری و..... را پشت سر گذاشتیم و به لطف الهی و با نظارت و کنترل همکاران ما در بهداشت محیط مشکلی در زمینه شیوع و گسترش بیماری نداشتیم.

معاون بهداشت دانشکده علوم‌پزشکی تربت‌جام ادامه داد: شهروندان گرامی تا زمان سپری شدن فصل پاییز و زمستان رعایت دستورالعمل های بهداشتی را باید به خوبی انجام دهیم تا موردی از بیماری مشاهده نشود.

مهندس محمد رحیمیان با اشاره به بازگشایی مدارس و تأکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی بیان کرد: باید توصیه و تذکرات لازم جهت استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی توسط والدین و مربیان به دانش آموزان داده شود.

روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی تربت جام

انتشار:
نظر بدهید

نظرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است