بگذر

مهار کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی

مهار کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی

مهار کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی

رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت: بیماری کرونا تنها با رعایت پروتکل های بهداشتی مهار خواهد شد که ان شا الله همه ادارات، ارگان ها، مدارس، اصناف، بازاریان و مردم با رعایت موازین بهداشتی ما را در مبارزه با این بیماری یاری خواهند نمود.

به گزارش خبرگزاری وبدا جام ، دکتر محمد افکاردر حاشیه چهارمین مانور حساس سازی بیماری ویروسی کرونا در تربت جام ضمن تشکر و قدردانی ویژه از همکاری دستگاه‌های اجرایی شهرستان گفت :مانور حساس سازی کرونا در تربت جام با هدف هوشیارسازی جامعه نسبت به خطر کرونا ، به همت دانشکده علوم پزشکی تربت جام و با همکاری نیروی انتظامی ، تیپ ۳۸زرهی ارتش ،سپاه پاسداران ، شهرداری ،هلال احمر ،اداره آب ،برق گاز و.... برگزار شد.

وی افزود:امیدواریم با برگزاری برنامه هایی که به صورت نمادین انجام می شود ، بتواند در آگاه سازی مردم موثر باشد.
رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام ضمن تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم ادامه داد:از همشهریان عزیزی که با استفاده از ماسک، فاصله گذاری اجتماعی و عدم شرکت در تجمعات، یاور مدافعین سلامت هستند تشکر می کنم و امیدوارم شهروندانی که تا کنون موازین بهداشتی را رعایت ننموده اند، از این به بعد جهت حفظ سلامتی خود و اطرافیان، جدی تر از گذشته در این زمینه اقدام نمایند.
دکتر محمد افکار بیان کرد: با توجه به شیوع روز افزون بیماری کرونا در منطقه و اینکه از دید کارشناسان یکی از دلایل آن بی توجهی احاد جامعه نسبت به وجود این بیماری در محیط اطرافشان می‌باشد، در راستای مصوبات ستاد مدیریت کرونا مانوری به همین منظور در تربت جام برگزار شد.

وی تصریح کرد: این مانور از محل دانشکده علوم پزشکی تربت جام آغاز و ضمن رژه خودرو‌ها و کادر بهداشت و درمان از چند مورد اماکن عمومی در سطح شهر بازدید و نیز آموزش‌های لازم از طریق مشاهده فعالیت‌های نیرو‌ها به اطلاع عموم رسید.

روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشکده علوم پزشکی تربت جام

انتشار:
نظر بدهید

نظرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است