بگذر

شریان اصلی درمان بیماران کرونا ، کارخانه تولید اکسیژن امید جام

شریان اصلی درمان بیماران کرونا ، کارخانه تولید اکسیژن امید جام

شریان اصلی درمان بیماران کرونا ، کارخانه تولید اکسیژن امید جام

رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت:کارخانه تولید اکسیژن گامی بزرگ در جهت خدمت به بیماران کرونایی در منطقه خراسان ومهمترین و حیاتی‌ترین درمان بیماران کووید ۱۹ وابسته به کارخانه تولید اکسیژن امید جام است.


به گزارش خبرگزاری وبدا جام، دکتر محمد افکار در بازدید میدانی از محل کارخانه تولید اکسیژن امید جام ضمن تشکر و قدردانی از برادران فتوت جامی مدیر عامل و پرسنل کارخانه گفت:برادران فتوت جامی سربازان گمنامی که خدمات آنان دیده نمی‌شود ولی در کنار مدافعان سلامت به طور شبانه روز به مردم خدمت می کنند از زحمات زیاد و تلاش‌های ارزنده برادران فتوت جامی که در تولید اکسیژن مورد نیاز بیمارستان سجادیه و مهر مادر و منطقه شرق خراسان تلاش و زحمات زیادی می‌کشند تشکر و قدردانی می کنم.

وی ضمن تاکید بر اینکه مهمترین و حیاتی‌ترین درمان بیماران کرونایی وابسته به تولید اکسیژن این کارخانه است افزود:این کارخانه علاوه بر تولید اکسیژن مورد نیاز شهرستان تربت جام اکسیژن شهرستان‌های کاشمر، تایباد، باخرز، خواف، تربت حیدریه و حتی نیشابور را تامین می‌کند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام ادامه داد: مصرف روزانه اکسیژن در بیمارستان سجادیه قبل از بیماری کرونا در شهرستان تربت جام ۴۰۰ کیلو در روز بوده ولی همزمان با شیوع کرونا و افزایش بیماران کرونایی مصرف اکسیژن ۱۰ برابر در روز شده است و هم اکنون روزانه ۴تن اکسیژن را مصرف می‌کنیم.

دکتر محمد افکار بیان کرد:با راه اندازی خط دوم تولید کارخانه اکسیژن نگرانی برای کمبود اکسیژن در منطقه وجود نخواهد داشت و کمک ، همت و مساعدت همگان برای این امر مهم و ضروری است.

روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشکده علوم پزشکی تربت جام

انتشار:
نظر بدهید

نظرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است