بگذر

رضایتمندی۹۶.۱ درصدی مردم تربت جام از خدمات حوزه بهداشت در سامانه سیب

رضایتمندی۹۶.۱ درصدی مردم تربت جام از خدمات حوزه بهداشت در سامانه سیب

معاون بهداشت دانشکده علوم‌پزشکی تربت‌جام؛

رضایتمندی۹۶.۱ درصدی مردم تربت جام از خدمات حوزه بهداشت در سامانه سیب

معاون بهداشت دانشکده علوم‌پزشکی تربت‌جام گفت:تا کنون حدود ۹۶ درصد از مردم تربت جام و ۹۵ درصد از مردم صالح آباد از خدمات دریافتی حوزه بهداشت در سامانه سیب رضایت داشته اند.

به گزارش خبرگزاری وبدا جام ،مهندس محمد رحیمیان با تاکید بر اینکه در جهت افزایش میزان رضایتمندی مردم تلاش می‌شود،گفت:هر فرد ایرانی زمانی که به مراکز بهداشت مراجعه می‌کند، مشخصات خدماتی که به او ارائه می‌شود، در سامانه سیب ثبت می‌شود و بعد از آن پیامک ارزیابی خدمت برای وی ارسال می‌شود. هدف از این کار ارزیابی خدمت ارائه شده به وی است.

وی افزود:در این راستا میزان رضایتمندی فرد را می‌سنجیم و در صورت نارضایتی فرد از نوع خدمت، با او تماس گرفته می‌شود و علت نارضایتی او را جویا می‌شویم و درصدد رفع مشکل بر می‌آییم.

معاون بهداشت دانشکده علوم‌پزشکی تربت‌جام درباره سامانه سیب و تعداد خدمات ارائه و ثبت شده در این ‏سامانه در شهرستان های تربت جام و صالح آباد ادامه داد: تاكنون بیش از 329331 پرونده نفر در سامانه سیب بهداشت تشكیل شده كه از ابتدای امسال بیش از297296 ‏نفر حداقل یکبار خدمات دریافت كردند.‏


مهندس محمد رحیمیان بیان کرد: از ابتدای راه اندازی سامانه سیب یعنی سال 1395 اكنون بیش از 5113405 نفر مراجعه انجام و بیش از 15896321 خدمت نیز ارائه شده است. همچنین تعداد ارجاعات از ابتدا تاكنون بیش از7490055 مورد بوده است.‏

وی تصریح کرد:تعداد نظرسنجی انجام شده از سامانه سیب از ابتدای راه اندازی تاكنون بیش از 2829772 مورد بوده و تاكنون ‏بیش از 213853 به این نظرسنجی‌ها پاسخ دادند.

روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشکده علوم پزشکی تربت‌جام

انتشار:
نظر بدهید

نظرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است