بگذر

تعطیلی مراسمات آیینی، مذهبی و ملی تا اطلاع ثانوی

تعطیلی مراسمات آیینی، مذهبی و ملی تا اطلاع ثانوی

‍رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام خبر داد:

تعطیلی مراسمات آیینی، مذهبی و ملی تا اطلاع ثانوی

رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت‌جام گفت:همه مناسبت‌ها و مراسم مذهبی آیینی و ملی به دلیل بیماری کرونا تا اطلاع ثانوی تعطیل است و باید به صورت مجازی و از رسانه ملی برنامه‌ریزی و اجرا شود.

به گزارش خبرگزاری وبدا جام،دکتر محمد افکار گفت:ملت ایران از مهر ماه تا دی ماه امسال روزهای بسیار سختی در مقابله با ویروس مگ کرونا گذراندند و بعضا آمار فوتی‌های ناشی از این بیماری در کشور به 500 نفر در روز رسید.

وی افزود:ستادهای ملی و استانی با حساسیت تمام با این بیماری مقابله کردند و جلسه‌ای را در حضور مقام معظم رهبری داشتند که تاکید شد تا برنامه های محدودیتی و حاکمیتی با اقناع سازی مردم صورت گیرد.

رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت‌جام در خصوص برگزاری مراسم‌های تقویمی دی ماه جاری به ابلاغیه قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا اشاره داشت و ادامه داد: همه مناسبت‌ها و مراسم مذهبی، آیینی و ملی باید به صورت مجازی و از رسانه به ویژه رسانه ملی صدا و سیما برنامه‌ریزی و اجرا شوند و دست‌اندرکاران باید مراقبت کنند که خلاف مصوبه ستاد ملی عمل نشود.

دکتر محمد افکار با اشاره به طرح محدودیت‌های جامع هوشمند براساس رنگ‌بندی شهرها و تعریف محدودیت‌ها ویژه ادارات، اصناف، مناسبت‌ها، آموزش‌ها و ترددها بیان کرد:همه ما موظف به اجرای کامل طرح جامع هوشمند هستیم و اجرای آن در دل طرح شهید سلیمانی، موجب شد تا به نحو مطلوب و چشمگیری وضعیت شیوع کرونا کاهش یابد.


روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشکده علوم پزشکی تربت‌جام

انتشار:
نظر بدهید

نظرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است