بگذر

پیام تبریک رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی

پیام تبریک رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام به مناسبت چهل و دومین  سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی

پیام تبریک رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام به مناسبت چهل و دومین  سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی

 به گزارش خبرنگار وبدا جام ،دکتر محمد افکار ، در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام و بنیانگذار کبیر انقلاب  اسلامی چهل و دومین   سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند ایران اسلامی را تبریک گفت.

 متن پیام بدین شرح است:

یوم الله 22 بهمن سرآغاز انقلابی است که پیام توحید، آزادگی و استقلال را برای همه ملت‌های مظلوم و ستمدیده به ارمغان آورد، در این روز، ملت ایران زیر پرچم وحدت و اطاعت از ولی فقیه، زنجیره های اسارت طاغوت 2500 ساله را فرو ریخته و بیرق اسلام و قرآن را در سرزمین خویش به اهتزاز درآوردند.

۲۲بهمن روز پیروزی انقلاب اسلامی، یادآور رستاخیز ملت غیورو و روز تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی آنانی است که با وحدت، همدلی و تقدیم جان و مال خود در راه تحقق آرمان های آزادی خواهانه تلاش کردند.

اینجانب ضمن گرامیداشت چهل و دومین  سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، یاد و خاطر بنیانگذار کبیر انقلاب امام راحل و شهدای گرانقدر  این ایام فرخنده را به تمامی مردم شریف و شهید پرور منطقه جام ، خصوصاً   کادر بهداشت و درمان و مدافعان سلامت دانشکده علوم پزشکی تربت جام که در سنگر مقابله با ویروس کرونا در جهت سلامت شهروندان  زحمات زیادی کشیدند   تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امیدوارم با تلاش و همدلی بیشتر، همچنان پرتلاش در عرصه  سلامت مردم گام برداریم.


دکتر محمد افکار
رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام

انتشار:
نظر بدهید

نظرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است