بگذر

پیام ریاست دانشکده علوم پزشکی تربت جام به مناسبت روز خبرنگار

پیام ریاست  دانشکده علوم پزشکی تربت جام به مناسبت روز خبرنگار

پیام ریاست  دانشکده علوم پزشکی تربت جام به مناسبت روز خبرنگار

ن والقلم وما یسطرون

جان نباشدجزخبردرآزمون                 هرکه را افزون خبر ،جانش فزون

اقتضای جان چو ای دل آگهی است                                             هرکه آگه تر بود جانش قوی است


در دنیای متلاطم و آشفته امروزی کشورهایی  که دم از حقوق بشر و تعهد  می زنند رنگ سیاهی برچهره این جهان پاشیده و از این آشفتگی به نفع خویش استفاده می کنند ، هزاران انسان در کشاکش متظاهران و ریاکاران فریاد می زنند و چون رهی برای این فریاد پیدا نمی کنند ،جان می دهند.

اما هستند کسانی که فریادها را می شنوند ودر قاب نقدها قرار می دهند تا شاید تلنگری باشد برای انسانهایی که در ساحل آرامش در خون هم نوع خویش شنا می کنند و این فریادرس، خبر نگاران ، همان مردان و زنانی هستند که قلم شان ناله هزاران مظلوم این دنیای پر هیاهو را به تصویر می کشاند  .

هفدهم مرداد که به نام خبرنگار و همزمان باسال روز شهادت شهید بزرگوار محمود صارمی مزین شده ، روزی است که به نیکی در چار چوب ذهنها قرارگرفت و جمهوری اسلامی ایران جایگاه این قشر زحمتکش را به دنیا نشان داد.

بنده نیز به عنوان مسئولی که نقدهای سازنده خبرنگاران را با جان دل پذیرفته و نشان دادن خدمات را در جملات خبر حمایت می دانم برخود واجب دانسته تا از زحمات همه خبرنگاران در طول یک سال اخیر تشکر و قدر دانی نمایم و این روز را به همه خردورزان خبر و اطلاع رسانی تبریک عرض کنم .

امید که با پیروی از اوامر مقام معظم رهبری ، خدمات جمهوری اسلامی ایران به خوبی اطلاع رسانی شود و با نقد های سازنده خویش یاری رسان تمام ارگانها و سازمانها باشید.


دکتر سیدمحمد نظری ریاست دانشکده علوم پزشکی تربت جام

انتشار:
نظر بدهید

نظرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است