بگذر

پیام ریاست دانشکده علوم پزشکی تربت جام به مناسبت 17مرداد ماه روز خبرنگار

پیام ریاست دانشکده علوم پزشکی تربت جام به مناسبت 17مرداد ماه روز خبرنگار

پیام ریاست دانشکده علوم پزشکی تربت جام به مناسبت 17مرداد ماه روز خبرنگار
به گزارش خبرگزاری وبدا دانشکده علوم پزشکی تربت جام متن پیام به شرح ذیل می باشد
هفدهم مرداد روز شهادت خبرنگار شهيد صارمي هر سال بهانه ای است تا به جامعه خبری کشورمان خدا قوت و دست مریزاد بگوییم. این بهانه را گرامی می دارم و برای همه تلاش گران عرصه خبر و اطلاع رسانی بهروزی و موفقیت در انتشار اخبار صحیح و واقعی را آرزومندم.
دنيايي كه در آن قرار گرفته‌ايم و روزگاري كه در آن زندگي مي‌كنيم با يك ويژگي و خصوصيّت شاخص ، شناخته مي‌شود و آن هم گستردگي اطلاعات و ارتباطات است که بدون ترديد نقش رسانه‌هاي گروهي در اين گستردگي و انباشت اطلاعاتي غيرقابل انكاراست،امّا آنچه كه بديهي مي ‎نمايد، نقش مؤثر و بي‌بديل اصحاب رسانه در توليد وتوزيع و مديريت اطلاعات است.
خبرنگاران وجدان بيدار جامعه جهاني  و انسان های صادق، مخلص و مجاهدان بی منت در جامعه هستند، ، زيرا همواره در عمق جامعه زندگي مي‌کنند و سلامت فرهنگي و فکري هر جامعه‌اي، مرهون تلاش‌هاي شبانه‌روزي آنهاست.رسانه ها ابزار ارتباط مردم با مسئولین هستند و تعامل با رسانه ها می تواند زمینه رفع بسیاری از مشکلات را فراهم کرده و همچنین بستر ساز پیشبرد توسعه منطقه باشد.
این اینجانب، روز خبرنگار ، روز حق گویی و حق جویی و روز پاسداشت قلم را به همه روزنامه نگاران و خبرنگاران ،عکاسان ،سردبیران و مدیران مسئول و صاحبان امتیاز رسانه ها که صاحبان اندیشه و قلم و مجاهدان عرصه اطلاع رسانی کشور  هستند و خصوصا خبرنگاران پر تلاش شهرستان تربت جام تبریک گفته و برای آن مجاهدان بی ادعاء آرزوی سرافرازی ، تداوم فعالیت و توفیق را از درگاه خداوند مسئلت می نمایم.
دکترمحمد افکارریاست دانشکده علوم پزشکی تربت جام  17مردادماه 97

انتشار:
نظر بدهید

نظرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است