بگذر

کارگروه سلامت و امنیت غذایی از مهمترین کارگروهای شهرستان می باشد.

کارگروه سلامت و امنیت غذایی از مهمترین کارگروهای شهرستان می باشد.

کارگروه سلامت و امنیت غذایی از مهمترین کارگروهای شهرستان می باشد
فرماندار شهرستان تربت جام گفت :کارگروه سلامت وامنیت غذایی از مهمترین کارگروههای شهرستان است که با جدیت باید مصوبات آن پیگیری شود.
به گزارش وب دا ترتب جام، در سومین کارگروه سلامت وامنیت غذایی شهرستان که به ریاست فرماندار شهرستان برگزار شد، فرماندار ضمن بیان این مطلب که مصوبات کارگروه سلامت باید به جدیت پیگیری شود افزود:برای سلامت مردم برنامه ریزی کردن اهمیت ویژه ای دارد که تمام مسئولین هماهنگ با دانشکده علوم پزشکی شهرستان که تولیت سلامت را به عهده دارد باید در این زمین فعال تر از قبل عمل نمائند.
مرتضی حمیدی بحث پسماندها ی خانگی و پزشکی ، فاضلاب مهمانشهر و زندان و نحوه دفن زباله در شهر تربت جام را از بزرگترین معضلات شهرستان نام برد و اضافه کرد:با توجه به مصوبات این جلسه ظرف مدت دو ماه وضعیت دفن بهداشتی زباله ها باید مشخص شود و در این زمینه شهرداران شهرهای تربت جام ، احمد آباد ، نیل شهر و نصرآباد و همچنین اداره محیط زیست گزارش اقدامات خود را برای کارگروه بعدی آماده نمائند.
رئیس کارگروه سلامت و امنیت غذایی تربت جام از شهرداران خواست با اجرای طرحهای تشویقی همکاری مردم را جلب نمائند . از ایجاد نارضایتی در مردم جلوگیری کنند./

انتشار:
نظر بدهید

نظرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است