بگذر

‍ فرماندار شهرستان تربت جام: "نظام ارجاع الکترونیک ، باعث ایجاد عدالت در سلامت میشود."

‍  فرماندار شهرستان تربت جام: "نظام ارجاع الکترونیک ، باعث ایجاد عدالت در سلامت میشود."

‍  "نظام ارجاع الکترونیک ، باعث ایجاد عدالت در سلامت میشود."
فرماندار شهرستان تربت جام گفت : قرن حاضر، قرن الکترونیک است و راه اندازی نظام ارجاع الکترونیک باعث دسترسی بهتر مردم و رعایت عدالت در سلامت می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی تربت جام  (وب دا ) ،فرماندار شهرستان تربت جام در کارگروه سلامت و امنیت غذایی این  شهرستان ، ضمن تقدیر و تشکر از ریاست و پرسنل دانشکده علوم پزشکی در خصوص میزبانی از مقام عالی وزارت ، اظهار امیدواری کرد که با پیگیریهای موثر و به موقع ، شاهد به ثمر نشستن مصوبات سفر وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی به تربت جام باشیم .
مرتضی حمیدی در ادامه کارگروه به بحث نظام ارجاع الکترونیک پرداخت و گفت : سیستم ارجاع الکترونیک به نوعی صرفه جویی در هزینه های درمانی و در دسترس بودن خدمات است ، که با این کار از هدر رفت منابع در نتیجه ارجاع درست جلوگیری می شود.
وی افزود: در این نظام مردم به جای مراجعه مستقیم به پزشک متخصص و پرداخت هزینه اضافه ، با هزینه ای کمتر می توانند به پزشک خانواده مراجعه و نیاز درمانی خود را برطرف کنند، ودر صورت تشخیص پزشک خانواده به سطوح بالاتر برای ادامه درمان از طریق سیستم ،  ارجاع داده می شوند.
رییس کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان ، کاهش هزینه های بهداشتی و درمانی، سهولت دسترسی به اطلاعات پزشکی ،کاهش هزینه های خدمات پاراکلینیک و صرفه جویی در وقت مراجعه کنندگان را از مزیتهای استفاده از نظام ارجاع الکترونیک دانست .

انتشار:
نظر بدهید

نظرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است