بگذر

دکتر محمد افکار در پیامی فرا رسیدن هفته پژوهش را تبریک گفت.

دکتر محمد افکار  در پیامی فرا رسیدن هفته پژوهش را  تبریک گفت.

دکتر محمد افکار  در پیامی فرا رسیدن هفته پژوهش را به تمامی پژوهشگران و تلاشگران عرصه علم و دانش و پژوهش به خصوص فعالان این عرصه در حوزه سلامت تبریک گفت.

🖌به گزارش خبرنگار وبدا تربت جام  متن کامل پیام به این شرح است:

بِسمِ الله اَلرَّحمنِ اَلرَّحیم

🖌 تحقيق و پژوهش دروازه ورود به خودكفايي و استقلال كشور است و در پرتو تحقيق و پژوهش، كشورها مي توانند به جاي تقليد از افكار ديگران، خود انديشه سازي كنند.

🖌نامگذاری یک هفته در تقویم رسمی کشور، به نام هفته پژوهش، نشان از اهمیت این موضوع در کشور دارد و موقعیت مناسبی برای بازنگری و آسیب شناسی در خصوص شیوه های فرهنگ سازی در حوزه پژوهش محسوب می شود و امروزه در کشورهای توسعه یافته، پژوهش، یک سرمایه گذاری استراتژیک محسوب می گردد و در دانشگاه‌ها نیز به عنوان مهمترین امر، حمایت از امر پژوهش و پژوهشگر در رأس اولویت ها قرار دارد.


🖌 خوشبختانه در سالهای اخیر فعالیتهای ارزنده و موثری در سطح کشور و دانشگاه ها در حوزه پژوهش صورت گرفته است. دانشکده  علوم پزشکی تربت جام  نیز در این عرصه دستاوردهای ارزنده ای  داشته  این دانشکده  با بكارگيري تمامي ظرفيتها و با تكيه بر دانش و توان علمي خود شعار هفته پژوهش با عنوان «پژوهش هدفمند، فناوری ارزش‌آفرین در خدمت تولید ملی» را سرلوحه فعاليتهاي پژوهشي و تحقيقاتي خود قرار داده است

🖌 اينجانب ضمن گراميداشت هفته پژوهش تلاش‌هاي خستگي ناپذير تمامي اساتيد و دانشجویان فرهيختگان دانشگاهي را ارج نهاده و از همه تلاشگران اين عرصه در دانشکده علوم پزشکی تربت جام  کمال تشکر و قدردانی را داریم و سلامت و مزيد توفيقات تمامی دلسوزان و خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران به پژوهش گران پرتلاش حوزه سلامت را از درگاه ايزد منان خواستارم.

دکتر محمد افکار
رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام
 آذر ۱۳۹۷

انتشار:
نظر بدهید

نظرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است