بگذر

دعوت رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام از عموم مردم به خصوص دانشگاهیان برای حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن

دعوت رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام  از عموم مردم به خصوص دانشگاهیان برای حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن

دعوت رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام  از عموم مردم به خصوص دانشگاهیان برای حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن
به گزارش وبدا /جام ، دکتر محمد افکار رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام طی پیامی از عموم مردم به خصوص دانشگاهیان برای حضور در راهپیمایی 22بهمن دعوت کرد .
متن پیام به شرح ذیل است :

بسم الله الرحمن الرحیم

والفجر و لیال عشر

چهل سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می گذرد. انقلابی که مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی بود، که در آن عده ای قلیل، با اعتقادی وسیع و راسخ، نیروهای کفر و باطل را شکست دادند و چشم قدرتمندان را خیره ساختند.
پیروزی انقلاب اسلامی ایران، بدون شک معجزه ای الهی بود که به دست معجزه گر مردی از سلاله پاک رسول خدا (ص) به سرانجام رسید و چشم امید مظلومان و مستضعفان جهان شد.
در حالی چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی می داریم که کاروان انقلاب از سنگلاخ های عظیمی در مسیر حرکت خود عبور کرده و با اقتدار تمام بر مواضع اصلی و مکتبی خود، تأکید ورزیده است. بی تردید در ادامه نیز با الهام از ارواح مقدس شهدا و با عنایات خداوند و تحت زعامت رهبر گرانقدرمان، موانع را رفع و نور امید را در دل محرومان جهان روشن خواهیم کرد.
ملت بیدار و هوشیار ایران اسلامی بار دیگر با حضور در راهپیمایی عظیم یوم‌الله 22 بهمن، ضمن نمایش اتحاد ملی و انسجام اسلامی مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی کوبیده و نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب میکند.
پرسنل ،اساتید و دانشجویان دانشکده علوم پزشکی تربت جام ،همگام با دیگر آحاد مردم خداجوی و انقلابی شهرستان های تربت جام و صالح آباد و سراسر کشور با حضور گسترده و یکپارچه خود در راهپیمایی 22 بهمن، بار دیگر در نمایش اقتدار ایران اسلامی حضور یافته و باخلق صحنه هایی دیگر از ایستادگی و دلدادگی ، حافظ انقلاب و ولایت مطلقه فقیه خواهند بود.

انتشار:
نظر بدهید

نظرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است