بگذر

بقاء و پایداری هر گروه اجتماعی و یا تشکیلات اداری و سازمان ها وابسته به امور حراستی است

بقاء و پایداری هر گروه اجتماعی و یا تشکیلات اداری و سازمان ها وابسته به امور حراستی است

 بقاء و پایداری هر گروه اجتماعی و یا تشکیلات اداری و سازمان ها وابسته به امور حراستی است 

به گزارش خبرنگار وبدا جام ، یکی از نیازهای ضروری انسانها و جوامع بشری درهمه اعصار بخصوص عصر حاضر امنیت و آرامش فردی و اجتماعی است بقاء و پایداری هر گروه اجتماعی و یا تشکیلات اداری و سازمان ها وابسته به امور حراستی است 

 

مواردی چون امنیت ، حفاظت ، ایمنی و حراست   از بدیهی ترین موضوعات در جهان هستی و حیات موجودات و جوامع بشری از ابتدای خلقت تا عصر حاضر است .

 به همین منظور خبرنگار واحد خبری وبدا تربت جام  لحظاتی را با این عزیزان در بیمارستان سجادیه سپری میکند متن گزارش میدانی به شرح ذیل است 

وارد دفتر نگهبانی شدم  با   صدای تلفن ، بوق ماشین  ، و نگهبانی  رو به شدم که  همزمان حواسش  به نظارت و کنترل تردد کارکنان و دیگر آمد و شد کنندگان به تأسیسات و اماکن و کنترل کردن دربها و پنجره ها، اتاق‌ها، راهروها، اطراف محیط تحت گشت، راههای نفوذ کردن به مناطق اطرافش بود  با وجود تمام خستگی و مشغله فکری زیاد به سوالات مراجعین پاسخ  می داد و راهنمایشان می کرد

 

 به فکر نگهبانانی که در شیفت شب مشغول به کارند، افتادم  بدخلقی، افسردگی، عصبانیت و اختلافات خانوادگی و  اینکه  آیا  فرصت تفریح و وقت گذاشتن با خانواده و فامیل را دارند ؟ و متاسفانه گاهی اوقات همین موضوع می‌تواند دردسرساز باشد و باعث بروز  مشکل شود.

 

و یا گروهی دیگر از نگهبانان که به واسطه نوع شغل‌شان مجبورند ساعت‌های طولانی بدون استراحت بایستند و نگهبانی دهند. به همین دلیل هم در معرض آسیب‌های ستون فقرات، گردن‌درد، کمردرد، پادردهای مزمن به ویژه هنگام خواب و استراحت و آرتروز قرار می‌گیرند.


فراهم ساختن محیطی امن توام با آرامش روحی و روانی

مدیر حراست دانشکده علوم پزشکی تربت جام در گفتگو با خبرنگار وبدا جام ، گفت : در دانشکده علوم پزشکی تربت جام  تمام تلاش و همت اداره حراست بر این است که محیط امن توأم با آرامش روحی و روانی برای همگان فراهم سازد .

 

مهندس یاوری  افزود : تحقق این هدف مستلزم مشارکت دلسوزانه و همگانی است و  همه ما باید در برقراری نظم و آرامش سهیم باشیم و نسبت به مسائل و اتفاقات پیرامون خود بی تفاوت نباشیم و در این امر خطیر همراه و همگام با اداره حراست دانشکده  باشیم.

 

وی بیان کرد : همشهریان گرامی  می توانند  جهت هر گونه پیشنهاد و انتقاد در زمینه بهداشتی ، درمانی ،دارویی و اموزشی   با  شماره  گویای 190 و یا شماره   تلفن  05152523122   نظرات و پیشنهادات  خود را  با ما در میان بگذارند.

 

انتشار:
نظر بدهید

نظرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است