بگذر

برگزاری جشنواره با شیر مادر در دانشکده علوم پزشکی تربت جام

برگزاری جشنواره با شیر مادر در دانشکده علوم پزشکی تربت جام

 برگزاری جشنواره با شیر مادر در دانشکده علوم پزشکی تربت جام

جشنواره ترویج تغذیه با شیر مادر با  شعار (( برای توانمند سازی والدین و تقویت  تغذیه با شیر مادر با یکدیگر همکاری کنیم )) دردانشکده  علوم پزشکی تربت جام  برگزار شد

 به گزارش خبرنگار وبدا جام ، معاون درمان دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت :  هفته جهانی شیرمادر  10 تا 16 مرداد   با شعار   برای توانمند سازی والدین و تقویت  تغذیه با شیر مادر با یکدیگر همکاری کنیم  برگزار شد 

 دکتر هومن محمد زاده افزود : این همکاری شامل  حمایت  های  همسر ،  خانواده  و محیط کار  است که اگر این  عوامل دست به دست هم دهند موثر خواهد بود.

وی تصریح کرد  : ترویج تغذیه نوزادان با  شیر مادر بخصوص تغذیه انحصاری تا 6 ماهگی و تداوم ان تا 2 سال  ،  کاهش مرگ ومیر نوزادان   و  بیماریهای عفونی از جمله اهداف این جشنواره است.

 معاون درمان دانشکده علوم پزشکی تربت جام  گفت : روز جهانی شیر مادر همه ساله از 27 سال پیش  با هدف شناخت و اهمیت تغذیه با شیر مادر برای همه مادران و اطلاع رسانی عموم مردم در بیش از 125 کشور و با شعار حمایت همه از مادران برای تداوم تغذیه با شیر مادر جشن گرفته می شود .

دکتر محمد زاده بیان کرد : در  این مراسم   با حضور   ریاست  ، مدیران  بیمارستان  و معاون درمان  دانشکده علوم پزشکی به تعداد 20 نفر از مادرانی که شیر دهی موفقی داشتند  هدایی تقدیم شد.

انتشار:
نظر بدهید

نظرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است